نقش موبایل در ایمیل مارکتینگ موبایل چه تاثیری در فرآیند ایمیل مارکتینگ دارد؟

قبل از اینکه در این باره صحبت کنیم، بهتر است نگاهی به نقش تلفن های همراه در زندگی روزمره خود داشته باشیم.نمی توان منکر شد که این روز ها، پر استفاده ترین وسیله ارتباطی تلقن های همراه هوشمند هستند. همیشه و همه جا در دسترس...با امکانات و سرعت بالا و هر روز رو به افزایش...

در شرایط فعلی اگر بخواهیم از رسانه های اجتماعی به عنوان گروه سوم ارتباطی یاد کنیم، نمی توانیم تلفن همراه را از این رسانه ها جدا کنیم. یادم میاید چند وقت در جمع گروهی از دوستان نشسته بودیم. بحثی بین ما در گرفت مبنی بر اینکه تلویزیون و تبلیغات بنری بهتر هستند یا تلفن های همراه؟ دامنه توضیحات و توجیهات بالا بود.

هرکسی نظری داشت. در نهایت یکی از دوستان
با گفتن این عبارت بحث را تمام کرد :

تلفن های همراه به قسمتی از بدن ما تبدیل شده اند، در تمام لحظات ما حضور دارنذ و به همراه تبلیغات، آگاهی بخشی نیز دارند. یعنی علاوه بر تبلیغات از روابط عمومی هم استفاده می کنند. از همین رو موثر ترند. نظر شما چیست؟

به این 2 سند نیز توجه کنید :

70 درصد مردم دنیا از موبایل های هوشمند استفاده می کنند.

75 درصد مردم دنیا از اینترنت استفاده می کنند.

حالا نظرتان چیست؟ 

ایمیل مارکیتینگ در دنیای تبلیغات اینترنتی و آن هم در بستر تلفن های همراه...

ایمیل مارکتینگ روش تبلیغات خوبی است! همه ما این را می دانیم و نیاز به اثبات و توضیحات زیادی نیست. زیرا دلایلش برای همه ما معلوم است ! مقرون به صرفه و ارزان است، کامل و جامع است، به روز آسانی دارد، جامعه آماری هدفمندی را دنبال می کند، دسترسی آسانی دارد و ...

بدون ایمیل مارکتینگ در بهترین حالت 80 درصد
تبلیغات اینترنتی شما هدر می شود

 

ارتباط موبایل و ایمیل مارکتینگ یک ارتباط خیلی ارزشمند است

در واقع قدرت نفوذ تلفن های همراه ایمیل مارکتینگ را بسیار قدرتمند ترکرد و ارسال ایمیل از طریق پنل ایمیل روز به روز افزایش یافت !!! هنوز هم ایمیل ها منابع مهم و امن و در دسترس تری هستند. در تبلیغات از طریق ایمیل مارکتینگ همیشه به این مساله که ایمیل هایتان  موبایل پسند باشند و ریسپانسیو مناسبی داشته باشند دقت کنید.

شما به دنبال یک راه مقرون به صرفه و موثر هستید تا پیام ارسالی از پنل ایمیل خود را به گروه خاصی برسانید. گروهی که شاید دارای المان های خاصی باشند و فیلتر شده باشند. پس برای اینکه به هدف تان برسید راه کمتری را طی می کنید.

ایمیل مارکتینگ را شروع کنید
موبایل ها را آماده کنید
و شگفتی بیافرینید