20
اردیبهشت

نکات مهم برای بالا بردن سطح امنیت ایمیل

بازاریابی اینترنتی روشی موثر برای بهبود در کسب و کار است در این روش ارسال ایمیل های گروهی با یک پنل ایمیل باعث بازدهی بیشتر در کسب و کار می شود.

ما در این جا نکات مهمی برای بالا بردن سطح امنیت ایمیل های موجود در پنل ایمیل به شما ارائه می دهیم

۱- همیشه در زمان باز کردن ایمیل‌هـای ناشناس و حاوی فایل ضمیمه، به اخطارهای احتمالی مرورگر و یا نرم افزار پنل ایمیل خود توجه کنید و بدانید که کامپیوتر شما باید مجهز به یک آنتی ویروس قوی و به روز باشد.

۳- در زمانی که شما در یک سایت مانند تالار اینترنتی یا شبکه اجتماعی و غیره ثبت نام می کنید، که ممکن است بعداً از طریق سرویس پنل ایمیل خود پیامی را برای این سایت‌ها ارسال کنید، توجه داشته باشید که بهتر است از نام واقعی خود و نام هـایی که شناسایی شما را آسان می کنند، استفاده نکنید. مخصوصاً در سرویس‌هـای ایمیلی مانند یاهو و‌ هات میل که آی پی شما را هم برای گیرنده به نمایش می گذارند، رعایت این نکته بسیار مهم است.

۴- در صورتی که افراد دیگری هم از کامپیوتر شما استفاده می کنند، باید در دوره‌هـای زمانی مشخص فایل‌هـای Temporary سیستم خود را پاک کنید. توصیه می کنیم از نرم افزار CCleaner برای این کار استفاده کنید.

۵- به هیچ عنوان روی لینک‌هـایی که توسط ایمیل برای شما ارسال شده‌اند کلیک نکنید و حتماً افزونه NoScript را بر روی مرورگرتان نصب کنید و به این ترتیب امنیت امیل های موجود در پنل ایمیل را بالا می برید.