عوامل موفقیت در بازاریابی به وسیله ی پنل ایمیل

  • برای موفقیت در ارسال ایمیل های تبلیغاتی با استفاده از پنل ایمیلبهتر است ایمیل های خود را فقط برای افرادی ارسال کنید که برای دریافت آن درخواست داده اند.

برای احترام به مشتریان خود، بهتر است بعد از دریافت درخواست افراد، یک پیام برای آن ها بفرستید و تاییدیه ای مبنی بر موافقت برای دریافت ایمیل بگیرید. یکی از بهترین راه حل های جلب اعتماد مشتری، احترام به عقاید مشتری در مورد دریافت نامه های تبلیغاتی یا عدم دریافت آن هاست.

بررسی انجام شده در سال ۲۰۰۱ نشان می دهد که ۶۳% از کاربران وب معتقدند که ارسال نامه های ناخواسته به سبب خرید از طریق وب سایت ها، برای آنان مزاحمت ایجاد می کند. در حالی که در سال ۱۹۹۸ تنها ۵۸% افراد این چنین نظری داشتند.

این مطلب باعث شده است که اکثر افراد در هنگام خرید و بازدید از وب سایت ها، از آدرس های جعلی و غیرواقعی استفاده کنند. طبق بررسی انجام شده در سال ۱۹۹۵ حدود۶۰% بازدیدکنندگان هنگام پر کردن فرم های اینترنتی، اطلاعات غلط وارد کرده اند.

  • همواره به درخواست های مشتری برای عدم دریافت خبر نامه احترام بگذارید.

یکی از ویژگی های منحصر به فرد پنل ایمیلاین است که به مشتریانی که تمایل به دریافت خبرنامه نداشته باشند این اجازه را می دهد که با کلیک بر لینک لغو اشتراک، دیگر خبرنامه ایی از طرف شما دریافت نکنند.

  • به یاد داشته باشید هنگام ارسال ایمیل توسط پنل ایمیلحجم کمتر خبرنامه معمولا بیشتر مورد توجه قرار می گیرد.
  • برای هر تغییری توسط ارسال یک نامه، تائیدیه بگیرید.

هنگام استفاده از پنل ایمیلبهتر است هر تغییری که در مشخصات و وضعیت مشتری اعمال می شود از وی تاییدیه بگیرید. با این کار درصد امکان بروز اشتباه و اطلاعات غلط را کاهش می دهید. اگر از طریق یک ایمیل نا معتبر درخواستی دریافت کنید، بعد از فرستادن نامه اخذ تائیدیه ، هرگز جوابی دریافت نخواهید کرد. با این روش می توانید بیشترین بهره وری را از استفاده از پنل ایمیلخود داشته باشید.

  • لیست ایمیل مشتریان شما فقط و فقط مخصوص شماست!

اگر می خواهید به پیشرفت همکاران خود د ر کسب و کارشان کمک کنید و از طریق همکاری با آن ها درآمد های خود را نیز افزایش دهید، در نامه های تبلیغاتی خود به مشتریان پیشنهاد دهید که از سرویس های همکاران شما نیز استفاده کنند. اما دقت کنید که تبلیغات حتماروی نام شرکت شما تاکید داشته باشد و لسیت ایمیل های خود را هرگز در اختیار دیگران قرار ندهید

هنگام استفاده از پنل ایمیلبه یاد داشته باشید که لیست مشتریان شما سرمایه ای است مخصوص شما!

  • از لیست مشتریان دیگران استفاده نکنید.
  • استفاده از پنل ایمیلسرعت پیشرفت شما را زیاد می کند ولی قدرت شبکه های اجتماعی را از یاد نبرید

رضایت مشتریان شما مهم ترین اصل در استفاده از پنل ایمیلاست